O firmie

Jesteśmy Agencją Interaktywną z Łodzi

Tworzymy unikalne strony www i aplikacje internetowe, które pomagają odnieść sukces

Firma Webxpert.pl została założona przez Mateusza Pułaskiego– absolwenta Informatyki w Zarządzaniu oraz Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Projektowaniem stron www zajmuje się od roku 2005.

Przez 6 lat swojego istnienia nasza firma uczestniczyła w ponad 150 projektach – od stron-wizytówek po portale społecznościowe. Pracowaliśmy dla klientów z Polski, Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Nasza misja to zapewnić Twojej Firmie maksimum korzyści z obecności w internecie!

Tworzone przez nas witryny są zaprojektowane tak, aby bez dodatkowych nakładów na reklamę i promocję zapewnić im wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych (np. Google). Nasz kod HTML jest zgodny z najnowszymi standardami, dzięki czemu gwarantujemy, że nasze strony www będą się wyświetlać poprawnie we wszystkich nowoczesnych przeglądarkach. To wszystko sprawia, że Twoja strona www będzie dostępna dla maksymalnej liczby użytkowników i zyska odbiorców już w pierwszym miesiącu po jej opublikowaniu.

To właśnie oznacza maksimum korzyści: za pieniądze, które wydasz na nasze usługi, otrzymasz bardzo wartościowy – i dla Ciebie i dla Twoich klientów – produkt, który wygeneruje realne dochody dla Twojej firmy.

Dbamy również o to, aby nasze strony internetowe posiadały czytelny i atrakcyjny wygląd, były niezawodne i wydajne. Nasze bogate doświadczenie jako projektantów daje pewność, że efekt naszej pracy wywrze doskonałe wrażenie na Twoich klientach i zbuduje pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Jeśli chcesz, abyśmy stworzyli dla Ciebie nową stronę lub przeprojektowali istniejącą skontaktuj się z nami.